Abyste u vás měli lepší klima.

Držitel certifikátu řízení jakosti
ČSN EN ISO 9001:2009

Certifikát kvality online

Weblogo

Tepelná čerpadla, solární systémy

zelena usporam Tepelná čerpadla jsou dnes velmi komfortní a energeticky nenáročná. Při stále rostoucích cenách energie jsou právě tepelná čerpadla ekologickou a úspornou alternativou vytápění Vašeho domu. Námi navrhovaná tepelná čerpadla jsou od renomovaných světových výrobců, kde je záruka kvalitního zpracování, vysokého výkonu a dlouholeté životnosti, přičemž nevyžadují vysoké nároky na obsluhu.

Nabízíme bezkonkurenčně nízké provozní náklady, skvělé celoroční COP, ekologický provoz. Dále výhodná sazba pro tepelná čerpadla od energetických závodů pro domácnosti D55d a firmy C56d s nízkým tarifem 22 hodin denně.

Tepelná čerpadla nízkoteplotní do 55°C

Rychlý vývoj v oblastech vytápění a tepelné izolace budou umožňuje, aby topná voda o teplotě 55°C nebo i méně okázala vyhřát celý objekt i při extrémně nízkých venkovních teplotách. Vysoký komfort a zároveň snížení spotřeby energie se dosahuje menším teplotním spádem mezi topným tělesem a teplotou v místnosti. Většina moderních vodních otopných soustav pracuje při nízkých teplotách topné vody, dodávající teplo prostřednictvím radiátorů nebo podlahovým vytápěním, případně jejich kombinací. 

Více informací Altherma Monobloc >> daikin
Více informací Altherma Split >>

Tepelná čerpadla vysokoteplotní do 80°C

Tepelné čerpadlo Altherma HT. Výměna Vašeho kotle přímo za tepelné čerpadlo. Výstupní teplota vody až 80°C bez použití elektrického dohřevu. Pracovní rozsah až do -25°C. Stabilní topný výkon bez klesající topné křivky i při -10°C!!!! 
Více informací >>

Solární systémy ROTEX

Máme pro Vás špičkové solární systémy Německé společnosti ROTEXs možností kombinace tepelného čerpadla a solárního systému.
Více informací>>

 

Na různé varianty je nastaven i dotační program „ Zelená úsporám“ v jejíž databázi se naše firma a výrobky nacházejí. V případě dotazů jsme vám k dispozici jak na telefonickém nebo emailovém spojení, tak případně přijedeme, a budeme konzlutovat na místě realizace a na těchto základech vám bezplatně zpracujeme nabídku.